O nás - Zľavy a akcie

Zľavy a akcie

SmartAcademy ponúka nasledovné možnosti pre zníženie ceny kurzov:

Akcia priveď známeho

Ak kurz absolvujete spolu so svojim známym, ktorému našu akadémiu odporučíte, získate vy i váš známy zľavu 10% z ceny kurzu. Kurz môžete absolvovať i s viacerými známymi, v tom prípade sa výška vašej zľavy kumuluje: napr. ak absolvujete kurz s dvoma známymi, vy získate zľavu 20% a obaja vaši známi 10%. Postačí, ak váš známy v prihláške uvedie, že kurz absolvuje s vami (zadá do príslušného poľa vašu e-mailovú adresu). Pozor, kurz musíte absolvovať spolu (v tom istom termíne) a vaše fakturačné údaje musia byť rôzne (každý musí platiť samostatne).

Výhodné balíky kurzov

Plánujete v našej akadémii absolvovať viacero kurzov po sebe? Pozrite sa na naše balíky kurzov – ak využijete jeden z nich, môžete ušetriť až 50% z ceny, ktorú by ste za kurzy zaplatili jednotlvo.

Webináre

Vybrané kurzy našej akadémi môžete absolvovať i z pohodlia vášho domova - online. Vzhľadom na to, že takáto forma absolvovania kurzu šetrí nielen vaše, ale i naše náklady (najmä cestovné náklady a čas potrebný na presúvanie), ponúkame vám ich s cenovým zvýhodnením 20 - 30%. Stačí si vybrať z ponuky webinárov a pri prihláške na kurz uviesť, že kurz chcete absolvovať online.

Last minute ponuky

Neobsadené miesta v otváraných kurzoch ponúkame za zvýhodnenú cenu, so zľavou až do 70%. Informácie o last minute ponukách zverejňujeme výhradne na našej Facebook-ovej fanpage.

Pre odoberanie informácií o last-minute ponukách kliknite na tlačítko Like:

© 2013 Smart Academy